גידול ילדים

אנחנו רוצים להפוך את גידול ילדיכם, התפקיד הכי חשוב בחייכם, לחוויה חיובית יותר.

המומחיות שלנו היא בלתת לכם את הכיוון הנכון, על מנת שתוכלו להצליח בלהיות הורים טובים יותר לילדים שלכם.

מרכז צפונות עובד במסירות מזה כ-7 שנים, בהנהגתו של הרב אהרון אירם שפועל בהכוונת גדולי הדור. מטרת קיומו היא מתן פתרונות להורים הניצבים בפני אתגרים בתהליך גידול ילדיהם.

שאלות שאנשים שואלים אותנו:

מחיר מפגש ייעוץ אישי הוא 300 עבור שעה אחת, כאשר המפגש ראשון יכול להימשך כשעה וחצי ולכן יעלה 450. מחירי הסדנאות הם בהתאם לסדנה ולאורך שלה.

אנחנו ממליצים לכם לסייר באתר שלנו ולהתרשם בעצמכם. אתם תמיד מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו ננסה לענות על כל שאלה שיש לכם.

צוות היועצים והמנחים ב"צפונות" הם בוגרי מינימום 6 שנות לימוד ולפחות שנתיים סופרוויז'ן בלימוד מקצועי של הנחיית הורים פרטנית וקבוצתית.

כל היועצים ב"צפונות" הם מומחים, מקצועיים ובעלי ניסיון. יחד עם זאת, יש ב"צפונות" יועצים שצברו ניסיון והתמחו בתחומים מסוימים. כאשר אתם מתקשרים למרכז, ישאלו אתכם מספר שאלות וינסו להתאים לכם את היועצים הטובים ביותר עבורכם.

בדרך כלל, המפגש הראשון אורך שעה וחצי. שאר המפגשים הם בני שעה.

"צפונות" כאן כדי ללוות אתכם עד שתרגישו בטוחים לצעוד לבד.

לכל גיל שבו ההורים מרגישים צורך להתייעץ לגבי בעיה חינוכית שאותה הם רוצים לפתור.

ב"צפונות" ישנו מענה ייחודי עבור הורים לילדים מאתגרים. חלק מהיועצים שלנו עוסקים בתפקידי מפתח בטיפול מסגרתי וחוץ מסגרתי בנוער בסיכון ובטיפול וייעוץ לרשויות מקומיות.

יש יתרון מקצועי במפגשים פרונטליים. גם בתקופת הקורונה, אנחנו מעדיפים מפגשים פרונטליים, לכל הפחות במפגש ראשון. בדיעבד, ניתן לקיים ייעוץ בפלטפורמה של מפגשים מרחוק.

אין כזו. כל עוד אתם מרגישים שאתם מקבלים מאיתנו ערך ואתם משתפרים בתור הורים לילדיכם, אנו ממליצים להמשיך.

האמת, שאנחנו מקווים שתצליחו לפתור את כל האתגרים בפרק זמן קצר יחסית. יחד עם זאת, תמיד תמצאו אצלנו חידושים שיעשירו את חווית ההורות שלכם. אנו מקווים בשבילכם שההורות תהפוך לתחביב שאתם משקיעים בו הרבה, ואנחנו נהיה המקור שאליו תגיעו כדי לעסוק בו וללמוד עליו באופן קבוע.

בשיחת טלפון קשה להגיע לרמה מקצועית מיטבית. ב"צפונות" אנחנו ממשיכים איתכם גם לאחר שסיימתם את הייעוץ במענה הטלפוני לפתרון בעיות דחופות (עזרה ראשונה). ניתן גם לתאם שיחה טלפונית להשלמות קטנות וסגירת מעגלים לנועצים שסיימו את תוכנית הייעוץ.

אנחנו ממליצים להורים לילדים בגיל הרך לבוא אלינו כמה שיותר מוקדם. בשביל מה לסבול אם אפשר לקבל הדרכה ומענה ולצבור כלים לסל כדי להיות מוכנים לגיל ההתבגרות?

הצוות של "צפונות" נבחר גם בגלל הידע המקצועי שלו, אבל בעיקר בגלל הניסיון בשטח. ב"צפונות" אנו מאמינים שצריך "לעזור לאנשים" ולא "לטפל בבעיות", ולכן הניסיון בשטח הוא תנאי הכרחי להתקבל כיועצים במרכז.

כן. אנחנו מעבירים הרצאות בימי עיון, מרכזי השתלמויות ועוד.

כן, אולם הניסיון שצברנו ב"צפונות" לימד אותנו שנכון יותר לדון בשאלה הזו רק אחרי פגישה ראשונית עם ההורים. דווקא מתוך שנים רבות של טיפול בנוער, מרכז "צפונות" הוקם מתוך ההבנה שבחלק גדול מהמקרים אין שיתוף פעולה משמעותי עם הילדים. עם זאת, הייעוץ להורים הוא יעיל וממוקד יותר.

אנחנו משתדלים שלא יהיו יותר מ-20 משתתפים.

בדרך כלל, הייעוץ הפרטני שלנו נותן להורים מענה לבעיות שהם מציפים, ואילו החוגים שלנו מעניקים להם את ההדרכה שהם זקוקים לה.