אתגרים עם ילדים

שלום הורים יקרים!

בתור הורים בעצמנו, אנו מניחים שאתם מסתובבים לפעמים עם אתגרים שאין לכם פתרון עבורם ושאלות קשות ומטרידות, כמו: האם אנחנו הורים טובים? האם אנחנו מצליחים לחנך את הילדים שלנו בצורה טובה? האם אנחנו מאבדים שליטה עליהם?

במקום השאלות האלה, אנחנו מציעים לכם לשאול את השאלה הבאה: האם יש אפשרות ללמוד איך לחנך את הילדים שלכם בצורה הנכונה?

התשובה היא: כן! כל ילד נולד ומתפתח בצורה שונה, וכדי לגדל את ילדיכם בצורה הטובה ביותר, אתם צריכים לקבל את התשובות הספציפיות והנקודתיות עבור כל אחד ואחד מהם.

החלום והתקווה שלנו הם שההורות שלכם תהיה חוויה נעימה, מעצימה ובטוחה.

מניסיוננו, אנו יכולים לומר לכם שהבעיה הגדולה ביותר של הורים היא שהם לא יודעים מהו האתגר האמיתי. אנחנו מזמינים אתכם לפגישה אישית שבה נמקד את האתגרים שלכם, ונצייד אתכם בכלים שמתאימים באופן מדויק לדינמיקה המשפחתית בביתכם. אנו רוצים לוודא שלא תהיו עוד חסרי אונים.  

בשנות העבודה שלנו במרכז צפונות, פגשנו בעשרות הורים חסרי אונים, שהמבט שלהם אמר לנו הכל. הורים רבים לא יודעים מה עוד נותר להם לעשות, והם מרגישים שנגמרו להם הכלים. אבל, בסוף פגישת הייעוץ איתנו, הם קמים עם אנרגיות חדשות, גב זקוף וחיוך על הפנים ודרך ברורה קדימה. נעשה הכל כדי שתצאו עם משנה סדורה.

התוצאה הזו היא הסיבה שאנחנו אוהבים את המקצוע שלנו כל כך.

מחכים לכם,
צוות צפונות

אנחנו עוזרים במקרים של:

מתבגרים

בעיות קשב וריכוז

בעיות תקשורת

בעיות התנהגות

קשיים רגשיים

קשיים עם סמכות הורית

נשירה ממסגרות

הרטבת לילה

טראומות

מריבות בין אחים

אנחנו עוזרים במקרים של:

מתבגרים

בעיות קשב וריכוז

בעיות תקשורת

בעיות התנהגות

קשיים רגשיים

סמכות הורית

נשירה ממסגרות

הרטבת לילה

טראומות

מריבות בין אחים

אנחנו מעדיפים לשמור על האנונימיות של הלקוחות שלנו, לכן תוכלו לקרוא המלצות עלינו מעשרות ארגונים מובילים בישראל שאנחנו עובדים איתם בשיתוף פעולה:

בואו לקבוע פגישה עוד היום: